Arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın. Telefonunuz 60 dakika içerisinde hazır!

XİAOMİ EKRAN DEĞİŞİMİ

Bursa Xiaomi Ekran Değişimi

Bursa Xiaomi Teknik Servisi ve Tamiri

Mobil World Bursa ile Xiaomi telefonunuzda oluşan ekran çatlaması , ekran kırılması gibi sorunlarınızı gün içerisinde çözüyoruz. Hızlı servisimiz sayesinde gün içerisinde telefonsuz kalmıyorsunuz. Xiaomi telefonunuzun ekranını orjinali ile yada muadili ile işinde profesyonel ekibimizle değişim sağlıyoruz.

Xiaomi batarya değişimi sadece 60 Dakika !

XİAOMİ BATARYA DEĞİŞİMİ

Bursa Xiaomi Batarya Değişimi

Bursa Xiaomi Teknik Servisi ve Tamiri

Xiaomi telefonunuzda batarya sorununuz mu var ? Şarjınız hemen mi bitiyor yada telefonunuz açılmıyor mu ? Mobil World Bursa Xiaomi teknik servisi batarya değişimini aynı gün içerisinde yaparak telefonunuzu  size teslim ediyor. Batarya değişimi ne kadar basit bir işlemmiş gibi gözüksede tecrübe ve yüksek dikkat gerektiren bir konudur. İşinin ehli personelimizle Xiaomi cihazınızı hızlı ve en doğru yöntemlerle batarya değişimi sağlıyoruz.

Xiaomi anakart tamirinizi usta ellere bırakın!

XİAOMİ ANAKART TAMİRİ

Bursa Xiaomi Anakart Değişimi

Bursa Xiaomi Teknik Servisi ve Tamiri

Mobil World Bursa olarak Xiaomi cihazınızın en önemli parçası olan anakartınızda oluşan tüm sorunları titizle inceleyerek tamir yada değişim hizmeti sağlıyoruz. Mobil cihazların en önemli parçası olan anakart  profesyonel ve titiz ekibimizle incelendikten sonra Tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. En iyi çözüm ve hizmeti sizlere vermek için tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Xiaomi cihazların ses , bluetooth , wifi gibi anakarta bağlı olan sorunları garantili olarak çözüyoruz. Genellikle sıvı teması ile yanan anakartlar için tüm çözüm sürecinde Mobil World Bursa olarak garantili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Xiaomi Sıvı Teması Sonucu Oluşan Sorunlara Çözüm

XİAOMİ SIVI TEMASINDA NE YAPILMALI ?

Bursa Samsung Teknik Servisi

Bursa Xiaomi Teknik Servisi ve Tamiri

Sıvı teması onarım işlemini tüm cep telefonlarında yapabilmekteyiz. 18 yıllık bir deneyim ile sıvı teması sonrası karşılaşılan tüm sorunlar konusunda deneyimle teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Sıvı teması sonrasında arızalanan parçaların tespit edildikten tamir işlemleri ekibimiz başlamaktadır.